S duší pacifisty a šídlem v somradlu pro všechny případy

Jakýmsi střetnutím různých okolností jsem se coby zahraniční pozorovatel ocitla na letošním ročníku dřevárenské WoW bitvy, bitvy o Lordaeron, velmi volně inspirované počítačovou hrou World of Warcraft, kterou pořádalo společenstvo Tasarlass. Pro ty, kdo jsou ještě méně informovaní o PC hrách nežli já, pakliže existuje vůbec takový jedinec, zdůrazňuji, že je to fantasy hra, kde můžete velkou krávu přimět, aby stepovala.

Vzhledem ke skutečnosti, že jsem představovala jen malou součást mírových sborů, nezapojila jsem se aktivně do tvrdých osobních soubojů a rozohněných slovních potyček. Naopak jsem měla spoustu času spočítat díry v obloze, ocúny na louce, vypustit berušky a napadat do zákopů, zatímco se velké děti vraždily a kuchaly v lesíčku. 🙂

Původně jsem se chtěla vytasit se svým novinářským notesem a podat podrobnou zprávu o krvavé konstrukci proběhlého boje. Ale protože měla tahle akce, alespoň pro mě, ohromně humorné momenty, čímž nemyslím pouze náročné kolektivní překonávání odporu vojenského stanu, rozhodla jsem se, že se pokusím vyhnout všem sarkastickým komentářům a poznámkám o dětinskosti. Takže to je asi tak vše, co můžu říct. :mrgreen:

Post Navigation