Vysvětlovala jsem spolubydlící, že jedu domů, abych šla volit. U nich budou volby brzo taky. Coby Maďarka žijící na Slovensku mi poskytla velmi bezprostřední náhled na Slotovy billboardy.

Kdybych nevolila stranu a kdyby mi slíbil, že zatočí s polskými zabijáky, kteří chtějí vraždit bobry jenom proto, že jim kradou KLESTÍ z protipovodňových hrází, a Polákům pak teče do pantoflí, volila bych Lišku, protože i když vede hodně perverzní partaj, je to velice chytrý chlapec. Ovšem toto téma nespravedlivého omezování by mohlo zaujmout i Piráty, které bych naopak klidně volila celé jako stranu. Chtěla bych být hlavně u toho, až dostanou pět procent a do Prahy vplují na lodi, ze které si pak zřídí svoji úřadovnu.

Kandiduje u nás sám srdnatý Nečas, ale mám dojem, že ODS bych volila jen ze samých negativních důvodů, a to mi asi nebude stačit.

No a pak tu máme statečné muflony čili Svobodné, kteří přišli s tím, že občané nejsou hloupí a kteří se obdivuhodně zarputile ryjí ve sračkách, na něž ostatní dost neradi vůbec ukazují. V posledních volbách jsem jim odevzdala svůj hlas a činilo mi to velké potěšení. Teď koukám na těch šest neznámých místních kandidátů a je mi z toho jaksi pochmurně. Propadla jsem se do marnosti ještě dřív, než jsem je vypustila ze stáda a zahnala do urny.

Jo takhle kdyby kandidovala Fialová koala, měla bych jasno hned. 🙂 Navíc by mufloni mohli být jejím přirozeným spojencem už ze samotné dravé zvířecí podstaty.

Post Navigation